Informace o špercích značky BLUEBURY

U šperků BLUEBURY i dalších výrobků z mé dílny dbám hlavně na originalitu, preciznost zpracování, kvalitu a krásu použitých minerálů a drahokamů, která by měla podtrhnout výsledný dojem ze šperků a výrobků, které tvořím. Do své tvroby vkládám silnou tvůrčí energii, lásku k tvoření a kreativitu.

Cínované šperky BLUEBURY vyrábím výhradně ručně a většinou základ šperků tvoří broušené minerály a drahé kameny, ale také obyčejné kamínky, které mne upoutají svým vzhledem. Též velice rád do šperků zapracovávám vltavíny, které jsou opravdu jedinečné a krásné. Na cínovaných špercích zn. BLUEBURY nenaleznete žádné polotovary, vše je výsledkem mé vlastní ruční práce. K výrobě používám výhradně bezolovnatý cín a dále měděné dráty a plechy. Snažím se používat své vlastní originální tvůrčí postupy a baví mě vymýšlet další možnosti, jak cínované šperky tvořit.

Další řadou šperků z dílny BLUEBURY jsou šperky s křištálovou pryskyřicí, v tomto případě většinou používám speciální bižuterní lůžka vhodné k zalití křišťálovou pryskyřicí. Do těchto šperků velice rád vkládám české drahokamy, zejména české granáty a olivíny z České republiky. I v této řadě šperků vzniká řada originálních druhů, které jinde neuvidíte. Opět šperky vznikají na základě mých vlastních návrhů a také originálnímy postupy.

Cínované šperky i šperky s křišťálovou pryskyřicí a jejich povrchová úprava se může časem mírně měnit, proto je potřeba dodržovat pár zásad, aby Vám šperky dělaly dlouhou dobu radost a byly stále krásné. Více o tom jak se starat o cínované šperky a šperky s křištálovou pryskyřicí, naleznete pod záložkou ,,péče o šperky". Závěrem bych Vám chtěl popřát, ať Vám šperky BLUEBURY přinášejí radost a pozitivní energii, kterou do nich vkládám při jejich výrobě.


Všechny Vaše případné dotazy rád zodpovím a proto mne neváhejte kontaktovat.

Děkuji za Vaší návštěvu na stránkách BLUEBURY.
Jirka Buriánek - BLUEBURY
jQuery Tlačítko na začiatok by William from Wpromotions.eu

BLUEBURY

Výroba a prodej autorských šperků. Prodej minerálů.
Zakázková výroba šperků.

Rychlý kontakt

E-mail: bluebury@email.cz
Telefon: +420 606 133 315
Kontaktní formulář

Copyright © 2017 - 2021 BLUEBURY - originální autorské šperky, minerály